Коропська громада починає розробку Програми вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення в рамках співпраці з Програмою DOBRE

Дата: 13.12.2023 14:45

Сьогодні за участі голови громади Володимира Куніцина та консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми удосконалення послуги централізованого водопостачання та водовідведення (каналізації).

Під час засідання Володимир Мережко ознайомив присутніх із концепцією розробки Програми удосконалення послуги, її основними етапами та завданнями, окреслив завдання, що постануть перед членами робочої групи.

Все це спрямоване на покращення надання послуг, підвищення рівня задоволеності споживачів,  що сприятиме поліпшенню життя громади в цілому.

Зазначимо, що в рамках реалізації цього компоненту програма DOBRE виділяє 70 тисяч доларів на реалізацію одного з проєктів.

Захід відбувся у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)