Про засідання виконавчого комітету 6 грудня

Дата: 06.12.2023 18:57

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове – 30-те в цьому році – засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, де були опрацьовані 13 загальних питань та блок питань по лінії відділу-служби у справах дітей.

Виконком розглянув питання фінансів, соціального захисту, вніс зміни до кількох цільових програм.

• 57 тисяч гривень передбачили  на придбання деякого обладнання для роботи тепломережі в разі блекауту;
  • 28 тисяч гривень – на придбання нової сирени оповіщення населення (та сирена, що є, часто виходить з ладу; через це виникла потреба в запасній)
  • Також схвалили проєкт Програми надання безоплатної правничої допомоги населенню на наступний рік  (5 тисяч гривень, це переважно на виготовлення соціальної реклами)
  • Погодили видалення аварійних зелених насаджень (на кладовищі в Тарасівці, а також на території сіл Вільне і Лукнів)
  • Перезатвердили перелік лісопродукції «Агролісгоспу» (ціни не змінюються; до переліку додали тирсу)