Благодійний фонд «Місто Добра» допомагає жінкам та дітям, які постраждали від насилля та війни, а також дітям, позбавленим батьківського піклування

Дата: 01.12.2023 10:36

Фото без описуШелтер знаходиться у місті Чернівці. Сьогодні там проживає близько 300 людей. Із 20 листопада на території Міста Добра відкрився реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Першочергово реабілітацію та догляд зможуть отримати діти, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортування дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання.

Важливо! Всі послуги є безкоштовними.

Для уточнення інформації можна писати на електрону адресу childrenrebcentermd@gmail.com або телефонувати за номером +380952265157