Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

Дата: 24.11.2023 15:35

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Пам’ять жертв голодоморів вшанували сьогодні в Коропі, біля меморіалу – Хреста, встановленого в знак пам’яті про мільйони невинно вбитих, замучених голодом.

Завтра, 25 листопада, о 16:00 пройде Загальнонаціональна хвилина мовчання та Всеукраїнська акція «Запали свічку».

У цей вечірній час поставте воскову свічку у вашій домівці на підвіконні. Хай вогник символізує скорботу і пам’ять про загублені життя українців…

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.

Жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Шануймо нашу історію, підтримуймо тих, хто бореться за Україну зараз!