Громада попрощалася з Героєм

Дата: 24.11.2023 13:45

Страшні звістки про втрату воїнів у цій війні, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. Кожна втрата – до щему в серці… Сьогодні у Вишеньках попрощалися з Юрієм Котовим.  53-річний Захисник загинув 13 листопада поблизу села Новокалинове Покровського району Донецької області, обороняючи Україну від російського загарбника.

Ворог забрав життя дорогого чоловіка, батька, дідуся, друга, побратима, добру і світлу людину, трудівника, господаря…

Багато людей сьогодні зібрались біля його будинку, щоб підтримати родину в тяжкому горі і віддати свою щиру шану Воїну.

Юрій Котов народився 7 листопада 1970 року в Вишеньках. Після закінчення місцевої школи він навчався в училищі в Конотопі. Відслужив у армії, одружився. Створив чудову родину, виховав із дружиною сина і доньку.

Здобув фах інженера-механіка в Ніжинському агротехнічному коледжі. Працював на будівництві, в охороні. Трудився інженером на сирзаводі в Коропі. Був працьовитим господарем.

На захист України наш земляк був призваний 4 січня цього року. Проходив службу у військовій частині на посаді водія протитанкового взводу механізованого батальйону. Обороняв Україну пліч-о-пліч із такими ж мужніми воїнами.

Він боровся за волю і свободу нашої держави. Вірив і віддав в ім’я Перемоги найцінніше – життя.

Поховали Героя на кладовищі в його рідному селі. На його честь військовослужбовці здійснили салютний залп, а духовий оркестр виконав Гімн України.

У цей невимовно гіркий час висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого воїна.

Нехай світлий, добрий спомин про Захисника буде сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Низько вклоняємось йому за його подвиг та дякуємо за захист України та всіх нас!

Вічна пам’ять і слава українському воїну!