Страшна звістка знову сколихнула нашу громаду

Дата: 21.11.2023 14:15

Фото без описуІз сумом і скорботою повідомляємо про трагічну втрату.  Під час оборони України від російського агресора загинув наш земляк –

молодший сержант КОТОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, із села Вишеньки. 7 листопада Захиснику виповнилось 53 роки.

Юрій Котов народився у Вишеньках. Закінчив місцеву восьмирічну школу, потім навчався в училищі в Конотопі. Відслужив у армії, одружився. Разом з дружиною виховав сина і доньку.

Пізніше здобув фах інженера-механіка в Ніжинському агротехнічному коледжі. Працював в охороні, на будівництві. Трудився інженером на сирзаводі в Коропі.

Порядна, щира, працьовита людина, добрий господар – обробляв землю, тримав велику пасіку.

Юрій Котов був призваний за мобілізацією 4 січня цього року. Проходив службу у військовій частині на посаді водія протитанкового взводу механізованого батальйону.

На жаль, 13 листопада поблизу села Новокалинове Покровського району Донецької області наш земляк загинув.

Висловлюємо співчуття рідним Воїна, із вдячністю схиляємо голови перед Юрієм Володимировичем.

Молитва та доземний уклін за наш захист, наше життя.

Про дату зустрічі та прощання повідомимо окремо. Стежте за повідомленнями.

Підтримати родину у цей гіркий час:

(карта ПриватБанк, Котова Галина Миколаївна, дружина Воїна)