Новини з дитячого садка «Дзвіночок»

Дата: 28.02.2017 17:31

Фото без описуСелищна рада тримає на контролі ремонтні роботи в дитячому садку «Дзвіночок», про стан яких на даний момент розповіла завідуюча ДНЗ «Дзвіночок» Алла Трейтяк.

Сьогодні вже повністю облаштовано медичний кабінет дитячого закладу. В ньому малюкам перевіряють гостроту зору, вагу, зріст. А дітям старшої групи, які готуються стати школярами, вимірюють навіть тиск. При захворюванні є можливість ізолювати дитину до приходу батьків. Кабінет забезпечений медикаментами та відповідними технічними засобами.

У дитячому садочку наявний фізкультурний зал, який незабаром приведуть у відповідність. За словами завідуючої Алли Трейтяк планують оновлення дизайну стін та підлоги.

В стадії завершення ремонтні роботи в кабінеті народознавства, якого раніше не було в дитячому садочку. Кабінет народознавства має бути для кожної дитини частиною рідної землі, де кожна річ, кожна ілюстрація пробуджуватимуть патріотичні почуття дитини та підкреслюватимуть її належність до українського народу.

Дуже цікавою знахідкою для дітей та батьків буде кабінет логопеда. Штатну одиницю для цього працівника було затверджено рішенням сесії Коропської селищної ради ще минулого сьомого скликання. Депутати одноголосно підтримали звернення завідуючої ДНЗ «Дзвіночок» Алли Трейтяк про введення такої посади. Робота логопеда буде вагомим внеском у розвиток дитини, яка має мовленнєві проблеми.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради