Дата: 14.03.2018 17:28

Фото без опису14 березня 2018 року в приміщенні Коропської селищної ради   відбулося  публічне представлення головним розпорядником коштів місцевого бюджету - відділом соціального захисту населення  Коропської селищної ради - інформації  про бюджет за бюджетними програмами та  про виконання результативних показників за 2017 рік.

Начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Лариса Ларченко інформувала присутніх  про основні показники ефективності використання коштів селищного бюджету, що були направлені на  виконання програм соціального захисту населення та  відповіла на всі поставлені питання.

Актуальними виявилися питання роботи та  фінансування діяльності стаціонарних відділень  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

За інформацією відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради