На фестивалі «Осінній зорепад», який відбувся на Коропщині, визначили переможців

Дата: 13.11.2017 17:12

Фото без описуБез перебільшення дитячий пісенний  конкурс  є найочікуванішою  музичною подією року для юних аматорів. На коропській сцені вісімдесят сім талановитих дітей Чернігівщини змагалися у регіональному відкритому конкурсі фестивалі молодих виконавців сучасної пісні «Осінній зорепад».

Передував цьому відбірковий конкурс у якому взяла участь сорок одна талановита дитина нашого району. Учасників  конкурсу-фестивалю було прослухано у трьох  вікових категоріях:  перша- 6-10  років; друга - 11-14 років; третя - 15-18 років. Перепустку до фіналу отримали двадцять двоє дітей.

На районній сцені, окрім юних коропчан, співали «зірочки» з Бахмача, Семенівки, Куликівки, Сновська, Березни Менського району, Холмів Корюківського району.

На конкурсі у першій віковій категорії  прийняло участь  тридцять дев’ять дітей; у другій - теж тридцять дев’ять; у третій -  дев’ять.

Гран-прів цьому році виграла Аліна Кубрак (смт.Холми, Корюківський район).

У першій віковій категорії перше місце  виборола  Юлія Кеда, смт Короп,  школа мистецтв, керівник Ольга Шумейко, третє місце у  Альони Леденко, смт Короп, школа мистецтв, керівник Олена Коваль.

У другій віковій категорії – друге місце здобув  Ярослав Спичак, Понорницька філія Коропського РЦД та ЮТ, керівник Тетяна Баранова, третє місце - Яна Лужкова, Короп РБК, керівник Сергій Катюха.

Всього було двадцять два призових місця, п’ять із яких  по праву дісталися юним коропчанам, - зазначила координатор конкурсу Людмила Ткаченко.

Дітям, які виступили достойно, але не отримали призового місця  від народного депутата Анатолія Євлахова  були  грошові призи та солодкі подарунки, які вручила  юним талантам  помічник народного депутата Катерина Четверик.

Як завжди не був осторонь депутат обласної ради Володимир Селянський, який також подарував  дітям щедрі подарунки.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради