Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

3 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відзначення 3 грудня Міжнародного Дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язки перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей нелегкий час.

  Звичайно, цей день не можна назвати святковим. Проведення його спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.

  Міжнародний День осіб з інвалідністю нагадує нам, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. На території нашої громади проживає 1627 осіб з інвалідністю, що становить10,4 відсотків населення громади. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. 
Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги. 

  Увага та підтримка з боку держави, громади, а також  милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради взято на обслуговування 698 громадян похилого віку, які не здатні  до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, з яких 86 осіб з інвалідністю. Хочеться подякувати всім, хто опікується та надає щоденну підтримку й допомогу інвалідам, виявляючи милосердя, людяність та любов до ближнього.

  Висловлюємо найтепліші слова жителям нашої громади – людям, на долю яких випали нелегкі випробування і зичимо Вам та вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

 

Селищний голова                                               В.І. Журавель

 

 

 

 « повернутися до списку новин