Дата: 30.05.2017 17:01

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості на офіційному сайті селищної ради 24.02.2017 р. було розміщено обґрунтування потреби перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення з розрахунками базових витрат. Пропозицій та зауважень від громадськості не надходило.

На виконання п.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  з 17.03.2017 року на офіційному сайті було розміщено проект рішення виконавчого комітету Коропської селищної ради   «Про перегляд  тарифів на водопостачання та водовідведення  КП «Вода».

За час оприлюднення даного проекту рішення   пропозицій та зауважень до селищної ради від громадськості не надходило.