У Коропській громаді відбулись консультації у форматі Світового кафе в рамках Програми DOBRE для оцінки потреб з удосконалення послуг в умовах воєнного стану

Дата: 24.10.2023 17:52

Програма USAID DOBRE у межах компонента Удосконалення послуг місцевого самоврядування допомагає нашій громаді провести оцінку потреб та визначитися з пріоритетними послугами місцевого самоврядування, які потребують відновлення або покращення.

Консультація з громадськістю з визначення проблем та потреб ТГ – один із важливих етапів цього компонента.

Такий захід відбувся сьогодні в Публічній бібліотеці.

Відкрив його голова громади Володимир Куніцин. Він подякував всім учасникам  за бажання працювати на благо громади, та нагадав, як Програма DOBRE у першій фазі допомогла нам провести опитування, котре показало, що більшість людей вважають найважливішою саме галузь охорони здоров’я.

Ці дані дали орієнтир в роботі. Селищна рада за 2 роки придбала 4 квартири для медичних працівників. За підтримки Програми DOBRE було закуплене сучасне обладнання. До нас приїхали нові лікарі. І в результаті кількість медичних пакетів зросла  із 7 до 13. Словом, наша медична галузь значно підсилилась.

Модерувала захід Тетяна Романова, координаторка напрямку з питань залучення громадян до управління громадою та впровадження інструментів участі Проєкту DOBRE.

Учасники заходу розділились на групи та  попрацювали в 4 командах: соціальний блок, комунальний блок, якість середовища, розвиток та дозвілля.

Кожна команда сформулювала проблеми та подала варіанти їхнього вирішення.

За результатом усіх етапів цього компоненту будуть визначені послуги, які найбільше потребують вдосконалення  у громаді.

Одну з них Програма DOBRE допоможе покращити через консультаційну та фінансову підтримку.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у заході!

Дякуємо Програмі DOBRE за підтримку!

Зустріч відбулась у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).