Про засідання виконавчого комітету 16 жовтня

Дата: 16.10.2023 12:59

Чергове засідання виконавчого комітету провів сьогодні голова громади Володимир Куніцин

Члени виконкому опрацювали питання зі сфери соціального захисту, культури та комунального майна, а також блок питань по лінії служби у справах дітей.

Зокрема:

• Схвалили проєкт Програми діяльності Університету третього віку, як послуги соціальної адаптації, яка забезпечує надання неформальної освіти людям старшого віку, організації їх дозвілля, активного способу життя та особистісного розвитку, що діє при територіальному центрі соціального обслуговування. Фінансові ресурси на виконання цієї програми становлять 69 тисяч гривень на 3 роки.
  • Схвалили проєкт змін до Програми проведення культурно-мистецьких та інших заходів на 2022-2024 роки
  • Затвердили умови оренди нерухомого майна
  • Розглянули заяви громадян

Усі рішення будуть оприлюднені  розділі «Офіційні документи»

На засіданні була присутня в.о. начальника районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олена Логвиненко. Вона розповіла старостам про послуги центру зайнятості для громадян, які вони можуть отримати, не будучи безробітними.

Так, внутрішньо переміщені особи та учасники бойових дій можуть отримати ваучер на навчання, та здобути на базі своєї професії нову (на вибір – 120 спеціальностей), або ж підвищити кваліфікацію.

А учасники бойових дій та члени їхніх сімей можуть отримати грант від 260 тисяч на відкриття власної справи.

Старости отримали роздатковий матеріал із цієї теми, тож у разі зацікавлення можна звертатися до них, або ж напряму до центру зайнятості.