Рідним полеглого воїна Ігоря Довгого вручили медаль «Захиснику Вітчизни»

Дата: 13.10.2023 18:27

Сьогодні в Шабалинові віддали данину пам’яті загиблому земляку Ігорю Довгому та передали його рідним Державну нагороду.

Нею наш мужній земляк відзначений згідно з Указом Президента України від 02 червня 2023 року № 315/2023 (посмертно).

Участь у церемонії, що відбулась у Шабалинівській школі,  взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин, в.о. начальника районної військової адміністрації Олександр Селіверстов, голова районної ради Василь Жук, військовослужбовці, жителі села Шабалинів.

Учасники заходу вшанували пам’ять воїнів, полеглих за Україну, вклонились рідним Ігоря Довгого, Олега Дожука та Владислава Донця – шабалинівців, які, на жаль, ніколи не повернуться додому з поля бою.

...Народився Ігор Довгий 9 березня 1985 року в селі Шабалинів. Був найстаршим у багатодітній родині. У пам’яті односельців він залишився порядним і дисциплінованим, добрим і товариським, ввічливим, старанним і щирим.

Чоловік  створив прекрасну сім’ю, всю душу присвячував дружині й синочку… Коли почалась війна, він не зміг залишатись вдома, а став на захист України.  Давав гідну відсіч російському ворогу у складі 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.  Та, на жаль, 2 листопада 2022 року на Луганщині ворог забрав його життя.

Державну нагороду, на жаль, посмертну – Медаль «Захиснику Вітчизни» – отримала дружина воїна Інна Вікторівна  та син Назар.

У знак пам’яті й шани до меморіальних дошок поклали квіти.

Вічна пам’ять Ігорю Довгому, та всім синам і донькам України, які віддали життя, відстоюючи вільне майбутнє свого народу!