Про засідання виконкому 8 вересня

Дата: 08.09.2023 15:47

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове засідання виконкому, де були опрацьовані 9 питань

• Члени виконавчого комітету заслухали звіт директора комунального  підприємства «Благоустрій» за перше півріччя  2023 року;
  • затвердили мережу закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та позашкільної мистецької освіти:

у загальноосвітніх закладах навчаються 1299 учнів

у дошкільних закладах – 206

у закладах позашкілля – 548 (400 – Центр дитячої та юнацької творчості, 148 – Дитячо-юнацька спортивна школа)

у Мистецькій школі – 110 учнів, та в її філіалі в селі Атюша  – 10 учнів

Також Володимир Куніцин озвучив новини в галузі освіти та зазначив, що в цьому році вдасться залучити кошти у сумі 24 мільйони гривень для реконструкції Коропської школи (зокрема укриття); 3 мільйони гривень – для укриття Атюшівської школи. Також вчора замовлений проєкт по ремонту Оболонської школи на 4 мільйони 800 тисяч гривень – є перспектива залучити міжнародні кошти.

• погодили одержання благодійної допомоги – різного канцелярського приладдя та матеріалів для творчості від благодійної організації «Фонд Фінська церковна допомога/філія Фонду Фінська церковна допомога в Україні» для цифрового освітнього центру, що діє при Центрі дитячої та юнацької творчості
  • розглянули питання по лінії відділу-служби у справах дітей
  • також члени виконкому взяли до відома інформацію начальниці фінансового відділу Юлії Солодкої про те, що кошти резервного фонду у серпні не витрачалися.

Рішення будуть оприлюднені для детальнішого ознайомлення на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні документи».