16 липня – роковини загибелі захисника України ОСОВИКА ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА (06.06.1977-16.07.2022), із Коропа

Дата: 16.07.2023 08:43

Фото без описуРодове коріння Віктора Миколайовича – із села Іваньків. Він був справжнім життєлюбом, сповненим сил та енергії, любив свою родину, був сміливим і надійним, щирим, добрим і працьовитим. У свій час трудився в Коропі у Газбудсервісі та Укртелекомі, потім – на будовах Київської області.

Із початком повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк долучився до армії захисників України. Давав гідну відсіч загарбнику у складі 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

Зі слів бойових побратимів, завжди був спокійним і виваженим, дуже надійним. З такою людиною –  і у вогонь, і у воду.

12 липня 2022 року під час виконання бойового завдання Віктор Осовик отримав серйозне поранення. На жаль, вранці 16 липня у госпіталі міста Дніпра серце воїна зупинилося.

Без єдиного сина лишилась мама, без коханого чоловіка – дружина, діти – без турботливого батька.

Похований Герой на Михайлівському кладовищі Коропа.

Вічна Пам’ять і Слава!