«У пошуках слова»: у Коропі відбувся захід, присвячений ювілею Валентини Михайленко

Дата: 14.07.2023 19:11

Цими липневими днями 70-річний ювілей святкує Валентина Микитівна Михайленко – знана не тільки в області, а й далеко за її межами поетеса, письменниця, журналістка, краєзнавиця, володарка звання «Почесний громадянин смт Короп».

Чому днями? Бо народилась ювілярка 14 липня, але в документах значиться 13-те число, так чомусь записав батько. І ті, кому відомий цей факт, залюбки вітають Валентину Микитівну з днем народження два дні поспіль.

А сьогодні була така чудова можливість. У Публічній бібліотеці відбувся творчий урочистий захід «У пошуках слова», присвячений шанованій ювілярці.

Висловити шанування ювілярці завітали її друзі, місцеві літератори із клубу «Первоцвіти Коропщини», співзасновницею й очільницею якого була Валентина Микитівна, а також шанувальники її творчості.

Щирі слова вітань Валентині Микитівні присвятив голова громади Володимир Куніцин, та вручив Почесну Грамоту селищної ради за творчі здобутки та з нагоди ювілею.

До привітальних слів долучились усі присутні на заході.

У доробку  Валентини Микитівни 25 книжок поезії та прози, написаних за двадцятиліття.

Вона – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, дипломантка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2006 та 2015 роках, неодноразова переможниця багатьох літературних конкурсів.

Під час сьогоднішньої теплої зустрічі ювілярка розповіла, про своє дитинство і юність, про творче становлення.

І завдяки розповіді, і з фільму про Валентину Микитівну присутні почули багато нових, навіть несподіваних фактів із її життя.

Наприклад, те, що написати перший художній твір авторку спонукали сильні переживання, викликані ситуацією в родині.

Або те, що в юні роки майбутня письменниця мріяла… будувати літаки, і навіть вступала до профільного вишу.

Вітаємо Валентину Микитівну та зичимо здоров’я і сил, багато сонячних і світлих днів, близьких серцю людей поруч і вдячних поціновувачів творчості!