Запрошення до участі в грантовій навчально-консультаційній програмі SURE: THE SUSTAINABLE & RESILIENT ENTERPRISE серпень-вересень 2023 онлайн / офлайн

Дата: 11.07.2023 16:03

ДЛЯ КОГО

• Для керівників та менеджерів управлінської ланки малого та середнього бізнесу (рекомендовано компаніям з персоналом від 10 до 150 осіб), які хочуть розробити стратегію управління ризиками та стійкості для власного бізнесу.
  • Програма не підходить бізнесам, які призупинили свою діяльність або знаходяться на етапі «виживання».

УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ ОТРИМАЮТЬ

• Можливість пройти навчальну програму «Стале та стійке підприємництво» (управління ризиками) онлайн або офлайн (всього 12 ефективних годин).
  • Близько 200 бізнесів отримають індивідуальні консультації та менторинг в розробці стратегії стійкості бізнесу.
  • МОДУЛІ НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

Модуль 1.

СТІЙКІСТЬ ТА АДАПТАЦІЯ БІЗНЕСУ

• 3 здібності стійкості.
  • 9 практик стійкості.
  • Діагностика стійкості.
  • Що таке адаптація.
  • Стратегії адаптації.
  • Модуль 2.

КРИТИЧНІ БІЗНЕС-ФУНКЦІЇ

• Пріоритети бізнесу.
  • Ланцюг вартості, критичні бізнес-функції та бізнес-процеси.
  • Оцінка максимально допустимого періоду впливу збою.
  • Модуль 3.

СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ

• Небезпеки та їх категорії.
  • Багатофакторні небезпеки.
  • Аналіз ризиків.
  • Стратегії управління ризиками.
  • Формування реєстру ризиків.
  • Модуль 4.

ПЛАН РОБОТИ З РИЗИКАМИ

• Сценарне мислення.
  • План роботи з ризиками.
  • Аналіз ефективності планів.
  • Спроможність роботи з ризиками.
  • ПОГЛИБЛЕНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

• УМОВИ УЧАСТІ

Участь в програмі безкоштовна завдяки гранту за умови затвердження заявки учасника відбірковою комісією.

Заявки приймаються до 20 липня 2023 тут»»

Мова проєкту – українська.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Грантовий навчально-консультаційний проєкт для бізнесу «Стале та стійке підприємництво» (за методикою SURE) здійснюється в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Виконавчий партнер – Клуб Ділових Людей Україна.