Запрошення на додаткову інформаційну сесію PEARL

Дата: 29.06.2023 16:35

Команда програми PEARL організовує для потенційних учасників з громад Чернігівської області додаткову інформаційну сесію, яка відбудеться 5 липня 2023 року о 16:00 в онлайн форматі.

Під час зустрічі всі зацікавлені отримають детальну інформацію про умови грантового конкурсу та матимуть можливість задати питання стосовно подання бізнес-проєктів. Для участі в інформаційній сесії потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

Перед початком інформаційної сесії, зареєстровані учасники отримають посилання на подію на електронні адреси, вказані під час реєстрації.

Global Communities в межах Програми PEARL (Пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту) проводить грантовий конкурс для підтримки бізнесу в окремих територіальних громадах Чернівецької та Чернігівської областей, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Цільові громади для Чернігівської області: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька і Тупичівська.

В межах цього грантового конкурсу надаватиметься фінансова підтримка фізичним і юридичним особам, які постраждали від війни, і які хочуть відновити або розширити свою діяльність.

Цілями цього грантового конкурсу є:

•          Створення або відновлення робочих місць.

•          Зростання чисельності нового бізнесу.

•          Масштабування діючих та/або відкриття нових напрямків діяльності бізнесу.

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: