У Коропському терцентрі відкрили простір соціальної адаптації

Дата: 28.06.2023 15:40

Сьогодні в Коропі – на базі територіального центру соціального обслуговування – відкрився простір соціальної адаптації, в якому діятиме Університет третього віку.

Відкрили його в рамках проєкту «Розбудова інституційної спроможності сервісу «Університет третього віку».

Його реалізувала ГО «Ліга соціальних працівників України» спільно з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Канади.

Подібний проєкт був реалізований лише у десяти громадах України.

Він комплексний:

• була проаналізована  інституційна спроможність надавачів соціальних послуг ефективно впроваджувати заходи соціальної адаптації через Університет третього віку (УТВ)
  • вдосконалені документи, які регулюють діяльність УТВ
  • розроблений посібник з методичними рекомендаціями для розвитку послуги
  • переданий інвентар та обладнання для покращення роботи Університету третього віку (це комп’ютерна техніка, телевізор, планшет, смартфон, проектор та інша техніка, меблі).

Простір соціальної адаптації буде наповнений різноманітними корисними заходами для людей старшого віку.  Тут фахівці допомагатимуть їм інтегруватися в активне суспільство, опанувати соціальні навички та сучасні технології.

Під час відкриття простору соціальної адаптації голова громади Володимир Куніцин та директор територіального центру Олександр Лаврик подякували керівникам проєкту за нові можливості, Лізі соціальних працівників України – за сприяння в реалізації проєкту, і донорам – за матеріально-технічне забезпечення.