Гранти на підтримку бізнесу

Дата: 19.06.2023 09:06

Global Communities в Україні розпочинає реалізацію та фінансування ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ ДЛЯ РАННЬОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА ДОБРОБУТУ (PEARL), який передбачає надання грантів на підтримку бізнесу.

PEARL - це 6-місячна програма з бюджетом майже 600 тис. дол. США. Програма надасть підтримку заявникам з окремих територіальних громад Чернівецької та Чернігівської областей, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), зокрема:

громади Чернігівської області: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька і Тупичівська.

В межах цього грантового конкурсу надаватиметься фінансова підтримка фізичним і юридичним особам, які постраждали від війни, і які хочуть відновити або розширити свою діяльність.

З деталями реалізації програми та умовами конкурсного відбору можна ознайомитись: