На жаль, офіційно підтвердилась ще одна страшна звістка – друга за сьогоднішній чорний день…

Дата: 12.06.2023 16:53

Фото без описуЖиття ще одного нашого земляка забрав російський ворог. У боротьбі за свободу  й незалежність рідної України загинув коропчанин ДОЦЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 20.05.1983 р.н.

Народився Сергій Доценко в Коропі. Закінчив Коропську школу, в якій дуже добре навчався. Був чудовим спортсменом, з дитинства відстоював честь рідного Коропа на спортивних майданчиках. Сильний нападник футбольної команди. Гроза воротарів.

Після школи наш земляк навчався в Бобровицькому технікумі, здобув фах зоотехніка.

Якийсь час працював у водоканалі в Коропі. Потім – у столиці. До мобілізації трудився в Коропському «Агролісгоспі». Був працьовитим, добрим, товариським, сміливим.

17 січня цього року Сергій Доценко був мобілізований і перебував на  військовій службі. Він захищав Україну у складі 31-шої окремої механізованої бригади – так як і атюшанин Василь Ковтун, звістку про загибель якого підтвердили сьогодні також. Чоловіки товаришували.

На жаль, 4 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Сторожеве Донецької області наш земляк загинув.

У воїна залишились мама, старша сестра, син.

Неможливо віднайти слова, які можуть зменшити тугу і смуток, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини… Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника.

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Світла пам’ять і шана нашому Воїну, який захищав рідну землю і всіх нас!

Стосовно часу зустрічі Героя на рідній землі та церемонії прощання ми поінформуємо окремо.

Вічна Пам’ять!

допомога родині: