Про видачу насіння городини «борщового набору» та огірків

Дата: 19.05.2023 15:29

Наприкінці квітня від Громадської організації «Ленд Клуб» шляхом здійснення благодійної ініціативи «BORSCH» Алекса Ліссітси в нашу громаду надійшло насіння городини «борщового набору» (капусти, моркви, цибулі, буряка столового), а також огірків

Насіннєвий набір видавався безкоштовно  представникам домогосподарств, які мають присадибні ділянки (один набір – на одне домогосподарство).

За видачу відповідав відділ економіки інвестицій та інноваційного розвитку  а саме провідний спеціаліст відділу Андрій Белан.

У Коропі насіння борщового набору отримали представники 763 домогосподарств.

У залишку станом на сьогодні:

• капусти – 1985 упаковок
  • цибулі – 1161 упаковка
  • моркви – 1211 упаковок
  • буряка столового – 974 упаковки.

Насіння огірків для жителів Коропа надійшло дещо пізніше, не розфасоване, а великою упаковкою в 1 кг.

Насіння видавалось у порядку «живої черги». Отримали його представники 447 допомогосподарств Коропа, після цього запас був вичерпаний.

А ось насіння «борщового набору» (капуста, цибуля, морква і буряк) бажаючі можуть отримати і зараз у приміщенні селищної ради.

Факт видачі насіння фіксувався письмово, тому в разі виникнення запитань з інформацією про видачу можна ознайомитись у відповідального за цей процес.

У старостинських округах видача насіннєвого матеріалу проводилось окремо. Звіти про видачу очікуємо.