Обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі при проведенні процедури закупівлі за предметом: «Щебенево-піщана суміш (С7), фр. 0,05х40»

Дата: 19.05.2023 13:21

Код ДК 021:2015 – 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, код ДК 021:2015 (CPV) товару, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: 14212210-5 Піщано-гравійні суміші

Ідентифікатор закупівлі в електронній системі : UA-2023-05-17-013258-a

Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Очікувана вартість: 800 000,00 грн. з ПДВ

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (зі змінами).

Замовник: Коропська селищна рада, код ЄДРПОУ – 04412426

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Коропська селищна рада є органом місцевого самоврядування в Україні, однією з функцій якого є належне утримання вулично-дорожньої мережі громади відповідно до Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, що затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 14.02.2012 № 54. Враховуючи попередні обстеження стану вулично-шляхової мережі доріг комунальної власності громади та з огляду на численні звернення мешканців та депутатів селищної ради про необхідність висипки вулиць територіальної громади щебенево-піщаною сумішшю для покращення їх стану, а також враховуючи виділення додаткового бюджетного фінансування у розмірі 800 000,00 грн. необхідно придбати за бюджетні кошти щебенево-піщану суміш (С7) фракція 0,05х40.

Обсяг закупівлі визначено відповідно до потреб замовника та аналізу обсягу робіт по висипці вулиць громади, які потребують покращення прохідності та благоустрою, згідно звернень жителів громади, депутатів ради та списків вулиць і провулків, які потребують висипки.

Опис предмету закупівлі із зазначенням технічних та якісних характеристик.

Якість товару має відповідати діючим ДСТУ, що підтверджується діючим сертифікатом відповідності з протоколами випробувань на ЩПС (С 7) фр. 0,05х40.

Обгрунтування очікуваної вартості закупівлі.

Розмір бюджетного призначення на закупівлю товару становить  800 000,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість закупівлі визначалась відповідно до бюджетних призначень по КПКВК МБ 1516030 КЕКВ 2240 на 2023 рік, аналізу цін на щебенево-піщану суміш (С7) фракція 0,05х40 у травні місяці 2023 року з урахуванням витрат на поставку по діючим цінам, що розміщена на офіційних інтернет-ресурсах потенційних постачальників, кар’єрів, що розробляють родовища, логістики тощо, що розміщені у загальному доступі у мережі інтернет.

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо). Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro».