У Шабалинові відкрили меморіальні дошки трьом полеглим Героям-односельцям

Дата: 18.05.2023 20:04

Знакова подія відбулась сьогодні в Шабалинові. Тут, на фасаді Шабалинівської ЗОШ, відкрили меморіальні дошки трьом Захисникам України, які полягли у боротьбі з російським агресором – працівнику школи Олегу Дожуку та її випускникам Ігорю Довгому і Владиславу Донцю.

Участь у церемонії відкриття взяли рідні, близькі та друзі воїнів, односельці, голова громади, депутат селищної ради, староста села, представники військкомату, та, звісно ж учні, і вчителі.

Безмежна шана, квіти, сльози…

Ігор Довгий і Владислав Донець народились і зросли в Шабалинові, навчались у місцевій школі. Олег Дожук народився на Рівненщині, але доля міцно пов’язала його із Шабалиновом, тут він став рідним, тут пустив своє коріння.

Коли в Україну прийшла чорна біда з обличчям російського ворога, ці чоловіки стали на захист своєї родини і України.  І за неї стояли до останнього подиху.

Олег Дожук загинув 26 лютого 2022 року в  ході відбиття російського вторгнення на Чернігівщині

Ігор Довгий загинув 2 листопада 2022 року, виконуючи бойове завдання на Луганщині

Владислав Донець загинув 11 квітня 2022 року в Запорізькій області під селом Новозлатопіль. Тіло воїна залишилось на захопленій території

Пам’ять земляків-героїв присутні вшанували хвилиною мовчання, і поклали квіти до меморіальних дошок.

Проникливі слова в честь кожного Героя пролунали з вуст учителів і рідних.

Меморіальні дошки – це тільки маленька частинка того, що ми можемо зробити для наших захисників. Мине час, і ми увічнимо пам’ять кожного нашого героя в обелісках. Щиро шкода, що ця війна забирає сміливих і відважних синів нашої землі.  Але подвиги Олега Дожука, Ігоря Довгого і Владислава Донця ніколи не будуть забуті, – сказав голова громади Володимир Куніцин.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших воїнів!

Пам'ять про кожного захисника України, про кожного Героя, хто загинув, захищаючи Україну, назавжди залишиться у серцях жителів нашої громади.