З Днем матері привітали матерів загиблих воїнів

Дата: 12.05.2023 15:51

Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері.  З нагоди свята сьогодні в Коропі у приміщенні терцентру відбувся захід пам’яті й шани, присвячений матерям, чиї сини – гордість, опора, надія – стали на оборону України від російського окупанта, та полягли за неї.

Слова шани й підтримки матерям Героїв Збройних Сил України висловив від імені голови громади Володимира Куніцина начальник відділу культури і туризму Сергій Семенов. Також виступили начальниця відділу соціального захисту Лариса Ларченко, голова відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка, завідувачка відділення денного перебування терцентру Алла Шаповал, яка в цій війні теж втратила рідну людину – чоловіка Анатолія Михайловича, начальник центру комплектування та соціальної підтримки Роман Букша. Висловив підтримку і голова районної ради Василь Жук.

Матерям Героїв Збройних Сил України передали подарунки від селищної ради й Товариства Червоного Хреста, а також Подяки з обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

Серед мам, присутніх на зустрічі, були аж дві іменинниці – мама Івана Табірци Олена Миколаївна, і мама Ярослава Лопатка Надія Олексіївна. Дві долі, об’єднані однією святковою дниною та спільним горем… З нагоди Дня народження мамам Героїв подарували святкові букети.

Після зустрічі та спілкування всі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до Меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.

Вічна Пам’ять нашим полеглим воїнам-захисникам! Їхнє земне життя обірване ворогом, але вони вічно житимуть у материнських серцях, у пам’яті вдячних земляків.

Низький уклін матерям за синів, наших оборонців, наших Героїв!