Протягом двох днів у Коропській громаді проходив І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура»)

Дата: 03.05.2023 18:10

Це традиційний конкурс, що має на Коропщині  майже десятилітню історію. Щоправда, останні кілька років він проходив тільки в режимі онлайн.

А цьогоріч, після тривалої перерви, наші юні патріоти знову змогли зібратися разом.

Сьогодні змагались 7 команд («роїв») середньої вікової групи – із Коропської (Рій «Хортиця»), Рождественської (Рій «Патріот»), Карильської (Рій «Повстанці»), Лукнівської (Рій «Дзвін»), Шабалинівської (Рій «Гайдамаки») шкіл, Риботинського навчально-виховного комплексу (Рій «Мамай») та Нехаївської гімназії (Рій «Козацький гарт»).

Під час урочистої церемонії відкриття діти та їхні наставники схилили голови у хвилині мовчання, згадуючи наших Героїв, які віддали життя за майбутнє України...

Зі щирими вітаннями та побажаннями до учасників звернулися голова громади Володимир Куніцин, начальник центру комплектування та соціальної підтримки Роман Букша, начальник відділу освіти Олег Курбанов.

І гра розпочалась.

Команди демонстрували знання історії козаччини  та  українського війська у конкурсі «Відун»; вміння надавати домедичну допомогу в конкурсі «Рятівник», змагались у туристсько-спортивному конкурсі, інтелектуально-творчому конкурсі «Пластун». Враховувались також результати творчо-мистецького конкурсу «Ватра», який пройшов раніше.

Виступи оцінювала команда суддів.

Загальні результати такі:

• І місце – Рій «Повстанці» із Карильської ЗОШ І-ІІІ ст
  • ІІ місце – Рій «Мамай» із Риботинського навчально-виховного комплексу
  • ІІІ місце – Рій «Дзвін» із Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо учасників та переможців!

А вчора, у вівторок, змагалась старша вікова група – 4 «рої» із Атюшівської,  Коропської, Оболонської та Шабалинівської шкіл.

Крім конкурсів «Відун» та «Рятівник» на старших учасників чекав ще й конкурс строю та пізні «Впоряд»; а також силовий конкурс –  перетягування линви.

Загальні результати цих змагань та творчого конкурсу «Ватра» такі:

• І місце — «Рій «Хортиця» Коропської ЗОШ І-ІІІ ст ім. Т.Г.Шевченка
  • ІІ місце – Рій «Деснянці» Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст
  • ІІІ місце  – Рій «Військова січ» Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст імені Станіслава  Ковтуна.

Переможці представлятимуть нашу громаду на обласному етапі гри «Сокіл (Джура»).

Україна — країна незламних людей, міцного духу, талановитих дітей! Пишаємося юними патріотами і бажаємо бути гідними синами та доньками нашої держави!

Дякуємо дітям та наставникам за розвиток національних, історичних та моральних цінностей у дусі відданості Україні та її народу!