У Коропі відзначили 37-мі роковини Чорнобильської трагедії – катастрофи планетарного масштабу, викликаної діяльністю людини

Дата: 26.04.2023 19:29

Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники місцевого самоврядування на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, делегації установ і організацій зібрались біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Хвилиною мовчання й покладанням квітів вони вшанували пам’ять людей, які заплатили за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя.

Чорнобильська трагедія – це сотні тисяч людей, яким довелося покинути рідні домівки. Це мільйони доль, яких зачепив вибух на ЧАЕС. Це мужність тисяч учасників ліквідації наслідків найжахливішої катастрофи.

Низько вклоняємося усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя врятував людство, подарував нам сьогоднішній день