Шановна громадо!

Дата: 05.04.2023 14:59

Фото без описуСьогодні ввечері у 19:00 повертається навіки додому Захисник України МИКОЛА Фото без описуТОПЧІЙ – наш земляк, житель Понорницької громади

Давайте гідно зустрінемо Героя!

0 19:00 кортеж вирушить від лікарні в Коропі до Понорниці (через Вільне й Оболоння)

У разі зміщення часу інформуватимемо додатково.

Микола Топчій народився 24 січня 1969 року. Виріс і жив у Понорниці. Створив чудову родину, виховав двох доньок.

10 серпня 2022 року був  призваний до Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львів. Після підготовки – направлений до окремої 54 механізованої бригади та мужньо захищав наш спокій і незалежність України на Донеччині.

На жаль, понорничанин загинув від отриманої мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання.

Вічна Пам’ять і Слава Воїну, який повертається додому навіки...