Сьогодні в Коропській селищній раді відбулось засідання «круглого столу» на тему «Осучаснення економічних стимулів служби зайнятості для бізнесу, зокрема в період воєнного стану»

Дата: 04.04.2023 16:48

Учасникам зустрічі були роботодавці Коропської громади.

Заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець розповів про стан ринку праці та нові послуги служби зайнятості.

Голова громади Володимир Куніцин інформував про перспективи розвитку Коропської громади та залучення інвестицій.

Заступник начальника управління-начальник відділу активних програм зайнятості Чернігівського ОЦЗ Людмила Лисобикова висвітлила тему надання послуг роботодавцям в умовах воєнного стану.

На завершення  учасники «круглого столу» обговорили проблемні питання, порушені в ході заходу.