З нагоди наближення свята Великодня сьогодні в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся творчий народознавчий майстер-клас  – виготовлення писанки з глини

Дата: 04.04.2023 16:25

Учасники творчого заходу дізнались більше про історію писанки, значення її символів; ознайомились із орнаментами, які здавана наносили на писанки саме у нас, на Чернігівщини.

Виготовивши з глини «яєчко», всі нанесли на нього унікальні орнаменти. Після випалювання в печі кожен матиме святковий оберіг на згадку про творчу зустріч.

Проєкт «Нова громада – друга домівка» реалізовує ГО «Деснянська ліга натуралістів» у партнерстві з ГО «Коропщина – спільний дім» та ГО «СОСНИЦЯ ЩИТ», Новгород-Сіверською РВА, КУ «Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників», Менським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство», ДП «Новгород-Сіверська лісова науково-дослідна станція» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»