10 березня в спортивному залі Коропської ЗОШ пройшли змагання з настільного тенісу за програмою Спільної спартакіади школярів

Дата: 10.03.2023 20:29

Грали діти 2010 р.н. та молодші. Переможцями в особистому заліку стали Ветоха Тарас з Деснянського та Романець Аня з Коропа.

В шкільні роки більшість дітей віддають перевагу командним видам спорту. Волейбол, футбол – це азарт, дух взаємовиручки та спільного успіху. Та є інші діти – які хочуть, щоб перемога чи поразка залежала тільки від них. Для таких – індивідуальні види змагань: легка атлетика, теніс.

Настільний теніс – дуже популярний вид спорту в Україні і в усьому світі. В Києві, щоб пограти на вихідних, треба заплатити 300 гривень… В цьому виді спорту значні успіхи у вихованців Сергія Іллющенка, тренера ДЮСШа. Віталій Кривенко та Ілона Бугай ставали призерами Всеукраїнських турнірів. Неодноразово наші перемагали в обласних стартах.

Та сьогодні – змагання між звичайними школами. За команди – формування та підготовку – відповідають вчителі фізичного виховання.

Учасників було мало, більшість наставників вирішили заявити дітей на турнір у старшій віковій групі. І в наступну середу очікується аншлаг.

Та азарт і конкуренція сипались вогненними іскрами крізь ракетки та м’ячики.

Як радів Микола Володимирович Березуєв! Привіз трійко діток – і всі призери. На все життя запам’ятає цей день Тарас Ветоха. Він здолав абсолютно всіх! Спробуй тепер скласти конкуренцію Деснянському у командному заліку!

Щасливою була Валерія Карась з Черешеньок. Це та сама дівчинка, яку брат чи не щоденно возив у Короп на тренування! І ось – результат. Друга! Радів і шкільний наставник Валерій Корнієнко.

Радісно приймала вітання Аня Романець з Коропа. Перша! Вітання шкільному вчителю Миколі Грицаю, представнику команди Віктору Панченку і тренеру ДЮСШа Сергію Іллющенку!

Підсумкова таблиця

Юнаки

1.Ветоха Тарас (Деснянське)

2.Пасько Денис (Карильське)

3.Ященко Максим (Деснянське)

4.Катько Андрій (Атюша)

5.Яроменко Станіслав (Черешеньки)

6.Мовчан Руслан (Короп)

7.Грибань Данієль (Короп)

8.Савич Владислав (Атюша)

9.Ткаченко Артем (Короп)

10.Горбач Денис (Авдіївка)

11.Чепурний Єгор (Авдіївка)

Дівчата

1.Романець Аня (Короп)

2.Карась Валерія (Черешеньки)

3.Колешня Ярина (Деснянське)

4.Артюх Діана (Карильське)

5.Петрович Вікторія (Авдіївка)

6.Ковтун Богдана (Авдіївка)

Головні баталії – в наступну середу.

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту