Сьогодні голова громади Володимир Куніцин здійснив робочу поїздку до Шабалинівського старостинського округу та провів ряд зустрічей із місцевими жителями

Дата: 17.03.2023 16:09

Школа. У Пункт незламності був переданий генератор та обладнання для підключення до супутникового інтернету Starlink. Тепер у разі тривалого відключення електроенергії жителі села матимуть доступ до інформації, зможуть бути на зв’язку з рідними тощо.

Також у школі Володимир Куніцин відвідав укриття – воно тут у зразковому стані. Голова громади принагідно подякував за роботу колективу закладу та людям, які свого часу доклали зусиль для спорудження школи з таким укриттям.

Відділення терцентру. Разом з головою відокремленого підрозділу ЧОО Товариства Червоного Хреста Таїсією Онопко Володимир Куніцин завітав до відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На заклад у Шабалинові, а також на відділення терцентру в Нехаївці було передане молоко.

Жителю Шабалинова Валентину Василенку передали інвалідний візок. І просто біля його оселі – на вулиці – підійшли люди та попросили таку ж допомогу ще для одного жителя села.

Амбулаторія. Голова громади провів зустріч із працівниками амбулаторії. Від них прозвучав запит – інтернет у заклад. Доручення вже дане, скоро амбулаторія буде з інтернетом.