І знову чорна звістка сколихнула нашу громаду!..

Дата: 05.03.2023 20:01

Фото без описуЗ великою скорботою і сумом змушені повідомити, що 3 березня, захищаючи Україну та кожного з нас, загинув воїн із Коропа солдат - ТОКАР ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ, 09.10.1976 р.н.

На захист України Олександр Токар став у жовтні, добровольцем. Сам прийшов у військкомат, попросився захищати рідну країну… Був стрільцем-санітаром механізованого відділення.

Щоденно, а то що по кілька разів, линув з фронту дзвіночок ­– у Короп, до мами. Коротка розмова: «Мам, ну як ти?..» і щоразу на завершення: «Ну ти не переживай…»

Але з 3 числа телефон мовчав… А в матері мліло серце, наче відчуло найстрашніше.

Російський ворог обірвав життя нашого земляка в районі села Первомайське Покровського району Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття мамі Воїна Ніні Олександрівні, брату Андрію, всім близьким, рідним та друзям, всім, хто знав і любив його ­­– доброго, товариського, людяного чоловіка. Нашого з вами Захисника.

Важка втрата…

Схиляємо голови у скорботі, поділяємо ваш біль. Нехай Господь дасть вам сил і витримки, нехай допоможе перенести це тяжке горе.

Вічна і світла Пам'ять, Слава Герою-Захиснику!

Про зустріч та прощання з воїном повідомлятимемо пізніше.

Номер карти для допомоги родині

4149 4991 6260 1825 Токар Ніна, мама