Роковини від дня загибелі захисника України ДОЖУКА ОЛЕГА ОЛЕКСАНДРОВИЧА із Шабалинова (09.02.1987-26.02.2022)

Дата: 26.02.2023 08:02

Фото без описуОлег Дожук був резервістом, неодноразово проходив військові збори, брав участь в АТО. І у перший день повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі.

Загинув наш воїн 26 лютого 2022 року поблизу Чернігова в боях з російськими окупантами в ході відбиття російського вторгнення в Україну.

У Героя залишились дружина, син і донька.

Олег Дожук був чудовим чоловіком і прекрасним татом, дуже доброю і працьовитою людиною. Односельці говорять, що без роботи він не міг всидіти ні хвилини. Мав золоті руки, був завжди усміхнений, компанійський, життєрадісний, світлий і добрий...

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олег Дожук нагороджений орденом «За мужність» III ступеня  (посмертно) (Указ Президента України від 23 травня 2022 року № 360/2022 «Про відзначення державними нагородами України»)

Вічна Пам’ять і Слава!