Розмір допомоги по безробіттю в 2023 році

Дата: 24.02.2023 10:56

Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати - на сьогодні 6700 грн. Це передбачено змінами до Закону Україні «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», яким, зокрема, регламентовано виплати по безробіттю на період воєнного стану.

Крім того, тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку (за рік до досягнення відповідного віку та за наявності необхідного для призначення пенсії за віком страхового стажу) - 360 календарних днів. Допомога по безробіттю призначається з першого дня після дня надання статусу безробітного.

Розмір мінімальної допомоги по безробіттю становить 1000 гривень. Він застосовується для людей, які мали стаж менше семи місяців протягом останнього року.

Якщо ви шукаєте роботу, до ваших послуг:

Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості