Спільний чемпіонат з волейболу. 2-й півфінал

Дата: 17.02.2023 20:24

Сьогодні - другий півфінал:

17 лютого

Риботин-Короп 0:2 (16 25 13 25)

Понорниця –Шабалинів 2:0 (25 14 25 10)

Риботин-Шабалинів 2:0 (25 11 25 23)

Понорниця – Короп 2:1 (25 14 21 25 15 4)

Короп-Шабалинів 2:0 (25 18 25 17)

Понорниця-Риботин 2:0 (25 11 25 16)

1. Понорниця – 3

2. Короп – 2

3. Риботин – 1

4. Шабалинів – 0

Вболівальники поспішали вже на першу гру – вона важлива. Риботин – Короп, боротьба за путівку у фінал.

Та слово «боротьба» умовне, підопічні Олександра Мисника зіграли надійно, на максимумі можливостей. І виграли легко.

З величезним нетерпінням очікували зустрічі з основною командою Понорниці. Враження від гри Понорниця - Шабалинів? Принаймні, чотири гравці сильні індивідуально. Ярослав Спичак не волейбольного зросту для атаки, та він настільки стрибучий, що легко вбиває м’яча зверху у підлогу. Що важливо – потужним ударом! Схоже роблять Максим Маринченко, Костя Крючок… В матчі з Шабалиновом вони не грали, а так – балувались. Сили були не рівні. Та, помітно, що на прийомі Понорниця не завжди допрацьовує. Команда Євгена Андрійченка менш рухлива, ніж «друга Понорниця» Олексія Давиденка.

Потім Риботин переграв Шабалинів. Кращі в переможців Кирило Козуб та Сергій Медведь. В Шабалинова – Діма Папка та Діма Дубатовк. Та гра обох команд – на відміну від дівчачих команд шкіл – була далека від кращих зразків.

Так вийшло, що четвертим за ліком був головний матч: Понорниця – Короп.

Гра – мов на качелях. Перша партія – тотальна перевага Ярослава Спичака та компанії!

Друга – Короп, несподівано, попереду! Видатну гру показав лідер колективу Максим Прохоренко! Він не займався серйозно волейболом. Максим – більше – футболіст. Та ігровик є ігровик! І гени – діда, Анатолія Вікторовича, майстра! Спочатку на подачі хлопець здобув для команди багатенько очок. І потім – атакував з усіх позицій, оборонявся! До речі, в Коропа добре відпрацьований блок! Відзначу ще Артема Мокебе, Дмитра Івахненка.

Та, здається, підопічні Мисника вихлюпнули всю енергію у другій партії. І третя – в одні ворота: 15:4 на користь Понорниці.

Далі була тривога… І дві гри, які вже не мали ніякого значення!

Розклад фіналу:

Понорниця 2 – Короп

Черешеньки – Понорниця

Гра за третє місце

Гра за перше місце (з п’яти партій)

Візуально найсильнішою є Понорниця 2. Черешеньки – якщо прийде натхнення до Ярослава Ремеза – можуть грати за перше місце…

Та все це – теорія. М’яч круглий… В середу!

Від імені команд дякую Володимиру Куніцину за солодкий стіл! Людмилі Назаренко – за чай і теплий прийом!

Володимир Лучко, начальник віддіулу сім'ї, молоді та спорту