Знову чорна звістка надійшла до нашої громади ­– знову російський ворог забрав життя нашого земляка

Дата: 18.02.2023 20:18

15 лютого на Харківщині, під час виконання бойового завдання загинув сержант ЄРОШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ, 1971 року народження, із села Синявка Рождественського старостинського округу.

Володимир Єрошенко відстоював цілісність і незалежність України під час АТО. Після початку повномасштабного вторгнення знову став на захист своєї землі. Був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого взводу.

Висловлюємо щирі співчуття сину Юрію, всім рідним і близьким загиблого Героя, молимося Богу, щоб дав їм сили витримати це важке випробування.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України!

Вічна Пам’ять нашому Захиснику!

Допомогти можна на карту сина: 4149510091798670 (Юрій Єрошенко)