Спільний чемпіонат з волейболу серед юнаків

Дата: 08.02.2023 19:00

Група «А»:

Оболоння – Понорниця 2 – 0:2 /9 25 11 25/

Лукнів – Короп 0:2 /5 25 9 25/

Оболоння – Короп 0:2 /21 25 22 25/

Понорниця 2 – Лукнів 2:0 /25 5 25 10/

Оболоння – Лукнів 2:0 /25 8 25 10/

Короп – Понорниця 2 – 0:2 /20 25 18 25/

1. Понорниця 2 – 3

2. Короп – 2

3. Оболоння – 1

4. Лукнів – 0

Ще не встигли ми видихнути після волейболу дівчат і – відразу – змагання юнаків. Поспішаємо… Тому що хто зна, чи зможемо завершити.

Учасники змагань розподілені на чотири групи, по 2 кращих крокують в півфінал.

На першу гру йшов з Володимиром Куніциним. Голова громади хотів і по вболівати трошечки, і вручити Лукнову та Оболонню м’ячі. Я вже писав, що для кожної школи нашої громади придбано по м’ячу - професійному, хорошому. Заходимо в зал – а там грають друга команда Понорниці та Оболоння. Чи то хвилювались так діти, чи не треновані, чи не грали в турнірах давно – змагань не було три роки – та в оболонців нічого не виходило, не могли зачепитись за м’яча. Звісно, розстроївся Володимир Миколайович – він хоче щоб команди громади завжди вигравали – а я був спокійним, тому що ні за кого не вболіваю.

Забігаючи наперед скажу, що надалі Оболоння виправилось – дало бій Коропу. І, звісно, легко переграло Лукнів.

Кращі в команді Іван Лукін та Максим Чохняй. А, взагалі, в школі є талановиті діти, і цей склад може добитись успіху в майбутньому.

У Лукнові нема спортзалу. І ой як важко команді Світлани Страхи готуватись до волейболу! Та, молодці, що приїхали. Старались, звісно, але результат невтішний.

Кращі Іван Гомечко та Максим Іванець.

Про Короп та Понорницю 2 поговоримо більше після півфіналу… Перше враження – Короп «сируватий», є таке слово в спортивному обиході. Сподобався Максим Прохоренко. Чесно кажучи, навіть не знав, що він добре грає у волейбол. Думав – тільки футбол.

Команда Олексія Давиденка – Понорниця 2 – вразила! Яка ж тоді буде перша команда школи? Б'ють у стрибку майже всі, приймають… Команда тренована та навчена!

Лідери: Кром Павло, Ігор Коваль, Роман Лазарчук.

Вперше на змаганнях бачив таку картину: двоє дівчат сиділи – і записували техніко-тактичні дії гравців, для подальшого аналізу тренером. Це говорить про серйозність волейбольної справи у Понорниці.

Чекаємо. Далі.

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту