Спільний чемпіонат Коропської та Понорницької громад з волейболу, дівчата

Дата: 31.01.2023 07:20

30 грудня. Півфінал. Група 2.

Понорниця 2-Риботин - 0:2 /23 25 24 26/

Короп-Деснянське - 2:0 /25 19 25 18/

Деснянське-Понорниця 2 – 2:0 /25 22 25 14/

Короп-Риботин 2:0 /25 12 25 7/

Риботин-Деснянське 2:0 /25 18 25 12/

Короп-Понорниця 2 2:0 /25 15 25 10/

1. Короп – 3

2. Риботин – 2

3. Деснянське – 1

4. Понорниця 2 – 0

М’яч круглий – і все може бути. Та волейбольні вболівальники в передчутті супер матчу – за перше місце: Короп – Понорниця. Команди Миколи Грицая та Юрія Гончарова – Євгена Андрійченка значно сильніші від суперників.

Сьогодні Коропу треба було зробити формальність – вийти у півфінал. Що й сталось! Не хочу розбирати якість гри, тактичні нюанси – моментом істини стане ФІНАЛ! Відзначу, що найкраще у господарок виглядає Ангеліна Кабанцова – найменше помилок на прийомі, надійна подача. І, взагалі, – Ангеліна надійний гравець. Щоб переграти Понорницю, на перший план повинні вийти дівчата, що атакують… І вони готові до цього.

Інтригою сьогодні була боротьба за другу путівку у фінал – між Риботином та Деснянським. Та особливої інтриги, все ж, не вийшло. Дівчата Миколи Медведя та Владислава Яцечка у вирішальному матчі зіграли надійно і сильно – 2:0 зі значною перевагою рахунку у партіях. Сподобалась – особливо в роботі під сіткою – Катя Михайловська. Моральним та ігровим лідером була Юля Кеда.

Деснянське приємно здивувало: 14 дівчат, мов під лінієчку – з 5-го по 9-ий клас.

- Важко працювати у 9-ти річці – ділиться знаний тренер Микола Березуєв – тільки закладеш ази майстерності, хочеш зібрати урожай з перемог, а дівчата вже випурхують зі школи… Діти дуже хочуть тренуватись – і місцеві, і з Покошич та Мезина. Заняття відразу після уроків – поки є світло, тоді мезенських дітей машиною везу додому…

Кращі в деснянців Софія Мерешко та Аліна Куриленко. І всі – такі молодці! Приймають м’яча, тягнуться за ним – атакувати не можуть, бракує зросту.

Про Понорницю поговоримо після фіналу. А друга, маленька команда, знову сподобалась. Головне у волейболі – приймати м’яча. Навчишся – і жодні удари не страшні. І дівчата вміють оборонятись. Підростуть – будуть атакувати. Кращі – Соня Дзюба та Ліля Федоренко.

Чекаємо фіналу. Ні – СУПЕР фіналу!

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту