29 січня. Фінал відкритого Чемпіонату Коропської громади з волейболу серед жінок

Дата: 30.01.2023 08:21

Кролевець – Імпульс Короп 2:0 /15 8 16 14/

Семенівка ДЮСШ – Глухів 2:1 /15 13 9 15 15 4/

ВК Курінь – Кролевець 2:1 /6 15 15 10 15 13/

Конотоп – Семенівка ДЮСШ 1:2 /9 15 15 12 14 16/

Глухів – Імпульс Короп 2:1 /8 15 15 12 15 6/

Конотоп – ВК Курінь 1:2 /9 15 15 11 10 15/

Семенівка ДЮСШ – Кролевець 2:0 /15 12 15 11/

Імпульс Короп – Конотоп 2:0 /15 13 15 9/

ВК Курінь – Глухів 2:0 /15 12 15 13/

1. ВК Курінь – 5

2. Глухів – 3

3. Семенівка ДЮСШ – 3

4. Імпульс Короп – 2

5. Конотоп – 1

6. Кролевець – 1

Перше, що скажу про фінал – він був напрочуд цікавим. Окремі колективи підсилились – і командна взаємодія, індивідуальна майстерність гравчинь в певні відрізки турніру дивувала, здавалось, це не ігри в Коропі, а тур Чемпіонату України – десь, у великому місті.

Вже на старті розрушились прогнози, зародилась ТАКА інтрига, що о-йо-йой!

На жаль для нас, в першому матчі Кролевець переграв коропський Імпульс. Ми трішки похнюпили голови – медалі для наших стали примарою! В сусідів кращими були Бутиріна Олеся та Юля Жабко.

Потім Семенівська спорт школа перемогла Глухів! Той самий Глухів, який, в принципі, нікому не програє… А все тому, що наші північні гості серйозно підсилились. Забігаючи наперед скажу, що Анжела Козіна стала кращим гравцем фіналу. Майстерна, з відточеним навиком всіх дій. Весела і така добра біля майданчику Софія Маслова, на площадці, під час гри, ставала справжньою бідою для суперниць – і тут вже було не до сміху… А ще в команді є Юлія Шкода. Сьогодні Семенівка здолала всіх, та втрачені на попередньому етапі очки завадили піднятись вище бронзового місця.

В третьому за ліком матчі за справу взявся Курінь – на той час лідер. Сьогодні команда перемагала не так впевнено, як у відборі… Але – була надійною і точною у вирішальні моменти!

І не могло бути по-іншому! Величезний глядацький десант приїхав підтримати дівчат. Це було щось: Курінь! Курінь!.. Потім і Червону руту співали, і Червону калину… А під кінець хлопці вже не зовсім пам’ятали, що співали… Тому що раділи перемозі!

Дивна і славна ця команда – ВК Курінь! В складі діти – 2006 р.н. і молодші. Тренує їх начальник караулу 14 ДПРЧ м. Бахмач капітан Ігор Федай, допомагають йому наставники Бахмацької ДЮСШа. Не спеціаліст, без спортивної освіти – але з великим бажанням та натхненням. І ці діти переграли такі славнозвісні команди! Абсолютний лідер Юліана Наваліхіна – ця дівчина далеко піде, є всі задатки класного гравця! Під стать їй Каріна Кобизська, Світлана Приходько та інші дівчата!

Конотоп грав без замін. Запитав чому?

- Травми отримали.

- І що, у величезному Конотопі не знайшлось заміни? – запитую.

- Є гравчині, та рівня ваших змагань нема.

Програв сьогодні Конотоп усім, але в боротьбі! Кращі – Діана Савченко та Лєна Лутаєва.

Про наш Імпульс, команду Вероніки Тарасенко… Приємно, що на Коропщині знайшлись дівчата, що на рівних грали з елітою! Після поразки від Кролевця, далі діяли просто здорово. Були близькі до перемоги над Глуховом! У першій – переможній – партії гордість брала: як можуть коропчанки! Приємно вразила чудовою грою Аня Лисюк – безліч перемог на блоці, точна в атакуючому ударі та на прийомі! Сьогодні – найкращий ігровий день в житті вихованки Миколи Грицая. Глядачі хвалили і Вероніку Тарасенко, і Владу Фігуру, і Віку Колесник… Всю команду хвалили!

Як всі раділи перемозі над Конотопом!

Грали, вболівали, їли подарований кожній команді торт, пили каву та чай, обмінювались думками…

Десь біля 17.00 визначили переможців. Грали довгенько, тому що більшість матчів бойових - з трьох партій.

Сергій Жованик вручив медалі, Кубки найкращим.

І відзначив топ гравців: Анжелу Козіну, Катю Березіну. І – найкращу – Юліану Наваліхіну!

Фотографувались, обіймались… Свято!

Дякую всім, хто до нас приїхав! Дякую всім, хто нам допоміг!

Загальна таблиця:

1. ВК Курінь

2. Глухів

3. Семенівка ДЮСШ

4. Імпульс Короп

5. Конотоп

6. Кролевець

7. Бахмач ДЮСШ

8. Десна Понорниця

9. Шабалинів ЗОШ

10. Короп ЗОШ

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту