Шкільний чемпіонат з волейболу. Дівчата

2. Рождественське – 2

3. Черешеньки – 1

4. Атюша – 0

Ажіотаж навколо шкільного волейболу наростає. Сьогодні команди підтримували Голова Коропської громади Володимир Куніцин, Голова Понорницької громади Віктор Іващенко… І десятки відданих глядачів. Волейбол став острівком миру – і заходять люди... Забутись, стати щасливими – хоч на годину чи на дві.

Та війна нагадувала про себе зловіщим виттям сирен – тричі за день.

Поза всяким сумнівом, сьогодні королевами балу були дівчата з Понорниці. Нищівні рахунки в кожній грі – і жодних питань, хто най-най-най! Зірка обласного рівня Світлана Галюга і ще 8 добре навчених дівчат – оце і є секрет успіху. Зупинити команду Юрія Гончарова та Євгена Андрійченка зможе тільки Короп… Це буде епічне протистояння! Та Коропу ще треба – завтра – потрапити у фінал.

Дві рівні та достойні команди боролись за другу путівку! Іван Іванович Ігнатенко на кілька годин з директора школи став тренером дівчат з Рождественського! І яким тренером! Його емоційності, вмінню управляти грою, його волейбольним знанням можна по доброму позаздрити! Майстер! Ас! Протягом багатьох років кращий волейболіст Коропщини – в далекій і ностальгічній молодості.

Краща в команді Валерія Петренко…До її рівня підтягується Неля Гладка, з Нехаївки. Відчуваю, що в наступному році ця дівчинка може стати головною зіркою змагань!

Черешеньки. Від матчу до матчу команда Валерія Корнієнка прогресує. Анастасія та Альона Подлісецькі зробили сьогоднішню гру! Та зовсім трішки забракло… Чи то майстерності… Чи везіння…

Атюша. Не їх сьогодні день! Не виходило нічого.

Завтра – чергові матчі! Чекаємо!

Влодимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту