Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Вітаємо призерів мовних конкурсів!

Дата: 24.01.2023 15:33

Нещодавно стали відомі результати обласних етапів всеукраїнських мовних конкурсів Із радістю повідомляємо, що учні нашої громади зайняли призові місця:

Зокрема в обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 2022–2023 навчальному році диплом ІІІ ступеню здобула Анна Ганжа, учениця 10 класу Рождественської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради (вчитель – Лабадин Олена Василівна).

В обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році дипломи ІІІ ступеню здобули Кирило Лега, учень 3 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка (вчитель – Ткаченко Ганна Олегівна)

та  Єлизавета Нешта, учениця 10 класу Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради (вчитель – Пономарчук Лариса Сергіївна).

Зичимо переможцям здобути гідні нагороди на Всеукраїнському етапі конкурсів!

Єлизавета НЕШТА

Кирило ЛЕГА

Анна ГАНЖА

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради