Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове засідання Гуманітарного штабу при Коропській селищній раді

Дата: 24.01.2023 14:20

На розгляді було 2 питання:

1. Розподіл допомоги (набори будівельних матеріалів та буржуйки), що надійшла завдяки Громадській організації «Ротарі Клуб Київ Інтернешенал» сумісно з Міжнародною організацією з міграції (проєкт «Посилення готовності  та реагування задля зменшення негативного впливу суворих зимових умов на вразливе населення України, яке постраждало від конфлікту»)

Ця допомога розподілена пропорційно до кількості жилих домогосподарств – на старостинські округи та Короп.

Набори будівельних матеріалів та буржуйки видаватимуться:

• людям похилого віку;
  • малозабезпеченим сім’ям;
  • людям з інвалідністю;
  • внутрішньо переміщеним особам.

Просимо представників зазначених категорій, які потребують такої допомоги та проживають у старостинських округах звертатися  до старост;

Жителів Коропа – в територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради: Короп, вулиця Поштова, 6, телефон (04656) 2-16-66

Будь ласка, зверніть увагу: видача будівельних матеріалів здійснюватиметься відповідно до акту обстеження.

Крім цього, на вимогу організації-надавача, отримувачу потрібно буде надати ідентифікаційний код та згоду на фотофіксацію.

1. Також зараз є можливість видати 80 матраців (від іншої благодійної організації через Новгород-Сіверську РВА)

На засіданні вирішили надати їх:

- внутрішньо переміщеним особам;

- людям із інвалідністю (І група)

(проте які не отримували матраци від Товариства Червоного Хреста)

Для отримання просимо звертатися до Коропської селищної ради (у відділ соціального захисту): Короп, вулиця Кибальчича, 1