Відкритий Чемпіонат Коропської громади з волейболу /жінки/

1. Глухів – 4 (12 очок)

2. Конотоп – 2 (7)

3. Кролевець – 2 (6)

4. Десна Понорниця – 1 (3)

5. Короп ЗОШ – 1 (2)

10 команд змагається в чемпіонаті. 5 – минулої неділі, груповий етап. 5 – сьогодні.

Першими на майданчик спорткомплексу вийшли Коропська ЗОШ та ВК Десна /Понорниця/. Величезна частина глядачів – а вони вщент заповнили трибуну «Аполлону» - прийшли побачити саме це протистояння. Спеціалісти розуміли, що дитячі команди навряд чи вийдуть у фінал – важко протистояти дорослим, а за гостей з сумщини грали досвідчені волейболістки… Та сам матч – Короп – Понорниця, Микола Грицай проти Юрія Гончарова, це було щось!

Більшість знавців була впевнена – переможе ВК Десна, на недавньому турнірі в Понорниці дівчата Гончарова легко здолали суперниць. І на стартових іграх шкільного чемпіонату коропчанки були слабші, ніж очікувалось…

Та жіночий волейбол – це особливий вид змагань. Перемога в значній мірі залежить від емоційного настрою.

… Короп зачарував! Потужна, по спортивному зла команда! І все виходило у дівчат, буквально все!

Біля сітки ну дуже сподобалась Аня Сушениця. Ставила блок вчасно, пасувала… Стартова зустріч була бенефісом і Надії Суровець. Пішла гра в цієї талановитої дівчини – її атакуючий удар часто був влучним. Надійними на прийомі та на подачах були Ангеліна Кабанцова та Марина Богуславська – дівчата з міцним характером. І всі діяли добре, рахунок збільшувався на користь господарок.

А Понорниця… Юра Гончаров тільки сказав після матчу: будемо розбиратись, що сталось. Гри не було. А в другій партії перемогли за рахунок подач.

... Друга партія була дивна. Короп вів 11:1… І програв 13:15. Не могли прийняти подачі від Світлани Галюги, від інших атлеток.

Та все ж, підсумок за дівчатами Миколи Грицая - 2:1.

Здавалось, поборються за місце у фіналі… Та не вийшло. Є в команди така особливість: йде гра, попереду – літають по майданчику, все виходить. А якщо рахунок негативний – опускають руки.

Та ми зрозуміли одне – Короп готовий в шкільному чемпіонаті поборотись з такою грізною Понорницею!

Що ж наші сусіди? Після стартової невдачі діяли по-іншому. Навіть здолали Конотоп! Краща в команді Світлана Галюга! Вона – справжня зірка. Сподобалась Вікторія Проценко! І всі дівчата – 2008 року народженя – молодчинки! Їм бракувало одного – зросту!

Переміг в групі славнозвісний Глухів! Всі і все там на високому рівні! Лідери – Катя Березіна, Катя Матковська! Та всі там лідери! Скоріш за все, виграють дівчата турнір… А може й ні, є ще Курінь, Імпульс. Побачимо.

Досвідчена і майстерна команда з Конотопа! Аня Міщенко, Аня Ткаченко, Юля Зарва з товаришками сподобались! Успіхів вам надалі!

Кролевець – непоступливий, бойовий! Кращі – Леся Бутиріна, Юля Жабко.

Грали, грали – і назбирали коштів на допомогу ЗСУ. 3870 грн. Дякуємо, дівчата!

Вдячні Володимиру Куніцину – за солодкий стіл для команд!

Вдячні суддям: Сергію Жованику, Миколі Медведю, Максиму Чуприні!

І велика подяка глядачам – ви створили неповторну атмосферу!

У фіналі – наступної неділі – гратимуть: Глухів, Конотоп, Кролевець, Курінь, Імпульс Короп, Семенівка.

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту