Звіт про результати  проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць, провулків населених пунктів Коропської селищної ради

Дата: 17.01.2023 17:19

Фото без опису1.Громадське обговорення проводилось з питання перейменування вулиць, провулків населених пунктів Коропської селищної ради:

1. в смт Короп:

7. в селі Сохачі:

вулицю Комарова на вулицю Комарівка,

вулицю Гагаріна на вулицю Вишнева,

вулицю 30 років Перемоги на вулицю Перемоги.

2. Організатор громадського обговорення: комісія з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради (далі - Комісія).

3. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання перейменування вулиць, провулків населених пунктів Коропської селищної ради: запропоновані нові назви вулиць, провулків сформовані за пропозиціями жителів Коропської селищної територіальної громади, комісії з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради з урахуванням рекомендацій Уповноваженого із захисту державної мови, Українського інституту національної пам’яті та його установ.

4. Відповідно до рішення виконавчого комітету Коропської селищної ради від 15.11.2022 року №277 Про проведення громадського обговорення» комісією з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради було підготовлене та подане на оприлюднення Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць, провулків населених пунктів Коропської селищної ради (далі – Інформаційне повідомлення) та 16.11.2022 року сектором інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю Коропської селищної ради оприлюднене на офіційному сайті Коропської селищної ради https://koropska-gromada.gov.ua/news/1668613576/

Крім того, в місцевій газеті «Нові горизонти» №1 від 05.01.2023 року опублікований список вулиць та провулків населених пунктів Коропської селищної територіальної громади, які пропонується перейменувати.

Пропозиції (зауваження) Комісією приймались на поштову адресу: 16200, Чернігівська область, смт Короп вул. Кибальчича, 1 та на адресу електронної пошти: kpselrada@ukr.net з дня оприлюднення Інформаційного повідомлення (16.11.2022 року) до 12 січня 2023 року включно.

Заходи Громадського обговорення з питання перейменування вулиць, провулків населених пунктів Коропської селищної ради, проводились у формі засідання за круглим столом. Засідання за круглим столом проведене 17 січня 2023 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Коропської селищної ради за адресою смт Короп вул. Кибальчича,1 (сесійна зала).

З 16.11.2022 року по 12.01.2023 року пропозицій від жителів Коропської селищної територіальної громади не надійшло. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвалися і не розглядалися.

16.01.2023 року надійшла письмова пропозиція (три підписи) від жителів вулиці Дворцова с.Риботин стосовно перейменування вулиці Дворцова на вулицю Гаврилівська. Дана пропозиція була обговорена на засіданні за круглим столом 17.01.2023 року за участю ініціатора пропозиції Хотинченко Н.І.

В результаті громадського обговорення внесені пропозиції стосовно перейменування:

1.1.  в смт Короп:

1.7. в селі Сохачі:

вулиці Комарова на вулицю Комарівка;

вулиці Гагаріна на вулицю Вишнева;

вулиці 30 років Перемоги на вулицю Перемоги.