У Коропі провели в останню путь Андрія Овсієнка, який віддав життя за Україну

Дата: 11.01.2023 15:24

Наш земляк загинув 6 січня у протистоянні з російським ворогом біля села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Андрію навіки буде лише 35 років… У воїна залишились батьки, сестра, дружина, маленький син.

У пам’яті земляків Андрій зостанеться позитивним, добрим, товариським і працьовитим чоловіком, який мужньо пішов на захист своєї країни від ворога.

Вчора ввечері люди вийшли на вулиці та живим коридором, на колінах, зустріли жалобний кортеж.

А сьогодні провести земляка в останню дорогу та віддати йому шану зібралися жителі громади, родина, друзі, бойові побратими.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулась у Свято-Успенському храмі Коропа.

Поховали Захисника на центральному кладовищі з усіма військовими почестями, під постріли почесної варти та Гімн України.

Висловлюємо щирі співчуття найдорожчим людям Андрія – батькам Сергію Олександровичу і Тамарі Дмитрівні, синочку Данилу, дружині Катерині, сестрі Анні, всім близьким, друзям, побратимам, родичам та знайомим Андрія, всім, хто змушений прощатися з дорогою і рідною людиною.

Словами не висушити сліз та не полегшити горе, тому ми щиро молимося та просимо Господа, щоб дав вам сил і витримки…

Дякуємо батькам за виховання сина – Захисника України!

Низький уклін йому за те, що став на захист України й усіх нас. Його подвиг не зітреться із пам’ять земляків!

Вічна Пам’ять і Слава Захиснику України Андрію Овсієнку!