Ми пам’ятаємо!

Дата: 08.01.2023 10:18

Фото без описуВосьмі роковини загибелі Захисника України ПОТІЄНКА Анатолія Юрійовича (13.08.1983-7/8.01.2015)

Анатолій Потієнко народився в селі Придеснянське.

Навчався в Городищенській неповній середній школі, трудову діяльність розпочав у рідному селі.. Був охочий до роботи, щирий, ввічливий, життєрадісний.

Після служби в армії юнак повернувся працювати у рідне село. Згодом виїхав у Прилуцький район, в село Валки, там створив сім’ю.

У березні 2014 року був призваний Коропським РВК до військової частини, а в серпні пішов на захист України в зону АТО. Служив у складі кулеметної обслуги механізованої роти мехбатальону 72–ї механізованої бригади.

У ніч з 7 на 8 січня 2015 року в районі села Новогнатівка Волноваського району Донецької області під час нападу диверсійної групи Анатолій Потієнко загинув від кулі снайпера. Похований наш земляк у Прилуцькому районі.

Пам’ять героя вшановано меморіальною дошкою у приміщенні колишньої школи, де він навчався. Його ім’я увіковічнене на меморіальному знаку «Героям Небесної сотні та воїнам АТО» в Коропі.

Указом Президента України № 76/2016 від 1 березня 2016 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолій Потієнко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять!...