Засідання виконавчого комітету провів сьогодні голова громади Володимир Куніцин

Дата: 23.12.2022 13:27

На розгляд виконкому було винесено 5 питань.

Одне з них потребувало термінового розгляду: а саме надання згоди Чернігівській ОВА на централізоване перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах (щоб протягом опалювального періоду 2022/2023 років забезпечити безперебійне надання послуг з постачання теплової енергії АТ «Облтеплокомуненерго»)

Далі виконавчий комітет розглянув питання:

• про проведення Громадського обговорення з питання перейменування в смт Короп вулиці Генерала Панкова на вулицю Віктора Осовика (відповідне інформаційне повідомлення буде оприлюднене на офіційному сайті Коропської громади в розділі «Громадські обговорення» https://koropska-gromada.gov.ua/proekti-rishen-dlya-obgovorennya-14-20-17-21-04-2017/);
  • про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • дві заяви громадян про присвоєння адрес житловим будинкам.

Після розгляду всіх питань Володимир Куніцин принагідно щиро подякував членам виконавчого комітету –  за плідну роботу в цьому році; і платникам податків – які, навіть попри те що війна, не шукали виправдань і сумлінно сплачували їх щомісяця. А на податках, як відомо, і тримається наша громада.