Новгород-Сіверська районна військова адміністрація надає інформацію про розчищення доріг від снігу:

Дата: 20.12.2022 13:11

Фото без описуУ зв’язку з настанням несприятливих погодних умов та з метою забезпечення своєчасного розчищення доріг від снігу в зимовий період районною військовою адміністрацією було направлене відповідне звернення до Управління капітального будівництва обласної військової адміністрації та Служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо надання інформації про підрядні організації, які будуть займатися експлуатаційним утриманням автомобільних доріг загального користування в районі та черговість виконання робіт по розчищенню доріг від снігу в зимовий період.

Службою автомобільних доріг у Чернігівській області укладені договори на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг району в зимовий період з такими підрядними організаціями:

•  ТОВ «Транс Лайн Груп» (відповідальна особа Роговий Андрій Васильович),
  • ТОВ «Європейські дороги України» (відповідальна особа Калугін Михайло Володимирович);
  • ДП «Чернігівський облавтодор» (відповідальна особа Петрушанко Олександр Олексійович).

Першочерговість очистки автомобільних доріг залежить від категорії дороги: національні, регіональні та територіальні.

Управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації укладений договір на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у зимовий період з ТОВ «Транс Лайн Груп».

Очищення автомобільних доріг буде здійснюватися відповідно до визначеної черговості: обласні та районні.

Питання в потребі з очищення доріг буде розглядатися в межах наявних  обсягів та фінансування.